SKELBIAME RESPUBLIKINIO 1-12 KLASIŲ MOKINIŲ BORUTAIČIŲ POEZIJOS KONKURSO LAUREATŲ SĄRAŠĄ!

  • Paskelbė : Laima Gaižutienė
  • Paskelbta: 2024-05-19
  • Kategorija: Renginiai

 

SKELBIAME RESPUBLIKINIO 1-12 KLASIŲ MOKINIŲ BORUTAIČIŲ POEZIJOS KONKURSO LAUREATŲ SĄRAŠĄ!

 

1-4 klasių grupės laureatai

 

Ieva Komparskaitė, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija, 2a klasė, mokytoja Alma Krajašienė

Kristupas Gudavičius, Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazija, 3b klasė, mokytoja Vilma Mačiulienė

Gustė Lenkauskytė, Klaipėdos „Versmės“ progimnazija, 2k klasė, mokytoja Aistė Žebrienė

Kamilė Pečiukėnaitė, Klaipėdos „Versmės“ progimnazija, 2k klasė, mokytoja Aistė Žebrienė

Stanislovas Prakupimas, Šilutės r. Vainuto gimnazijos Katyčių skyrius, 4 klasė, mokytoja Virginija Gečaitė

Viktorija Alaburdaitė, LSMU gimnazijos pradinė mokykla, 4a klasė, mokytoja Gitana Kriaučiūnienė

Kotryna Juodelytė, LSMU gimnazijos pradinė mokykla, 4a klasė, mokytoja Gitana Kriaučiūnienė

 

Vertinimo komisija: Zita Gaižauskaitė, Vilma Lisauskė, Zenė Sadauskaitė.

 

5-8 klasių grupės laureatai

 

Goda Kasparavičiūtė, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija, 8 c klasė, mokytoja Andželika Vitkūnienė

Paula Vasiliauskaitė, Rokiškio rajono Juodupės gimnazija, 7 klasė, mokytoja Alina Zunkienė

Tautvydas Domarkas, Klaipėdos „Versmės“ progimnazija, 6k klasė, mokytoja Audra Znaidauskė

Lina Jasunskytė, Kauno Petrašiūnų progimnazija, 8 klasė, mokytoja Ramutė Vaitkevičienė

Ugnė Grigonytė, Prienų „Ąžuolo“ progimnazija, 8 klasė, mokytoja Lina Venclovaitė

Emilė Leonavičiūtė, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija, 8d klasė, mokytoja Zigrita Petraitienė

Dominika Usevičiūtė, Panevėžio ,, Žemynos“ progimnazija, mokytoja Aušra Vaitkienė

Emilija Baltutytė, Šilutės Pamario progimnazija, 7a klasė, mokytoja Nijolė Kungelienė

 

Vertinimo komisija: Regina Jasukaitienė, Ąžuolas Jašinskas, Zenė Sadauskaitė, Daiva Venckuvienė

 

 

 

9-12 klasių grupės laureatai

 

 

Ūla Bučelytė, Vilniaus rajono Juodšilių „Šilo“ gimnazija, 10 klasė, mokytoja Jolanta Novopašinienė

Vėjūnė Vidžiūnaitė, Šiaulių „Romuvos“ gimnazija, 12 klasė, mokytoja Dana Streckienė

Teresė Zaleckytė, Liuksemburgo I Europos mokykla, 12 klasė, mokytoja Lina Talačkienė

Benediktas Motuzas, Gargždų „Vaivorykštės „gimnazija, III klasė, mokytoja Zofija Vaitkuvienė

Vaiva Petrauskaitė, Kauno „Saulės“ gimnazija, 12 klasė, mokytoja Audronė Kondrotienė

Austė Rimkutė, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija, IVd klasė, mokytoja Daiva Vaičaitienė

Augustė Milašauskaitė, Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla, 9 klasė, mokytoja Kristina Antanavičienė

 

Vertinimo komisija: Vita Pikčilingienė, Aldona Ruseckaitė, Kristina Vaisvalavičienė

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos